Tältä sivulta löydät Kansalaisfoorumin henkilökunnan ja toimistojemme yhteystiedot. Keskustoimistomme sijaitsee Vantaalla, ja aluetoimistot Lahdessa, Tampereella, Oulussa ja Rovaniemellä.

Lisäksi Kansalaisfoorumilla on Helsingissä toimintatila, joka on vuokrattavissa yhdistysten koulutuskäyttöön.

Keskustoimisto

Vernissakatu 8 A, 01300 Vantaa
puh. (09) 5840 6250
info@kansalaisfoorumi.fi 

aaro_harju
Aaro Harju
Pääsihteeri
+358 400 411 994
aaro.harju@kansalaisfoorumi.fi
jaakko_rantala
Jaakko Rantala
Opintojohtaja
+358 40 530 1474
jaakko.rantala@kansalaisfoorumi.fi 
Raisa Laukkanen
koulutussuunnittelija
+358 40 529 7183
raisa.laukkanen@kansalaisfoorumi.fi 
minna_lepisto
Minna Lepistö
koulutussuunnittelija
+358 44 298 1708
minna.lepisto@kansalaisfoorumi.fi 
Maaria Tuhkunen
koulutussuunnittelija
+358 40 738 9885
maaria.tuhkunen@kansalaisfoorumi.fi 
riitta_liski
Riitta Liski
viestinnän suunnittelija
+358 50 466 1769
riitta.liski@kansalaisfoorumi.fi 
merja_peurasaari
Merja Peurasaari
taloussihteeri
+358 45 657 8676
merja.peurasaari@kansalaisfoorumi.fi 
 
Elli Kekäläinen
kurssisihteeri, SkafNet
+358 45 6577 359
elli.kekalainen@kansalaisfoorumi.fi 
 
Joni Sivonen
media-assistentti
joni.sivonen@kansalaisfoorumi.fi 

Aluetoimistot

tuula_hyystinmaki
Tuula Hyystinmäki
koulutussuunnittelija
Monitoimitalo 13, Satakunnankatu 13, 33100 Tampere
+358 45 657 7358
tuula.hyystinmaki@kansalaisfoorumi.fi 
pekka_kinnunen
Pekka Kinnunen
koulutussuunnittelija
Paalikatu 3, 90520 Oulu
+358 40 563 2783
pekka.kinnunen@kansalaisfoorumi.fi 
timo_tervo
Timo Tervo
kehittämispäällikkö
Rovakatu 26 A 11, 96200 Rovaniemi
+358 40 506 2585
timo.tervo@kansalaisfoorumi.fi  
Jaa sivu:
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInGoogle+Email to someone